Álláslehetőségek

Vasúti biztosítóberendezés tervező

Ellátandó feladatok:

  • Vasúti biztosítóberendezés tervezői feladatok elvégzése vasúti közlekedéstervezési projektekben:
  • vasúti biztosítóberendezés engedélyezési-, kiviteli tervek elkészítése, fázistervek elkészítése, ETCS tervezési feladatok ellátása

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség:
    • villamos / Közlekedésmérnöki végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • végzős hallgatók jelentkezését is várjuk szerkesztői feladatokhoz

Egyéb elvárások:

  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkára való képesség
  • Gyors tanulási képesség

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat tervezésében, KÉ-VV tervezői jogosultság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a kovacsa@utiber.hu, vagy merczg@utiber.hu email címre küldött szakmai önéletrajzzal lehet.

Betekintő galériánkba

2018. január 18., Margit, Piroska
Megyeri híd
Magyar Betonburkolat Egyesület