Álláslehetőségek

Vasúti forgalmi tervező

Ellátandó feladatok:

  • Forgalmi tervezői feladatok elvégzése vasúti közlekedéstervezési projektekben:
    • forgalmi-üzemi vizsgálatok, üzemi technológia vizsgálatok elvégzése, forgalmi fázistervek, vágányzári ütemtervek, építési organizáció készítése

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség:
    • építőmérnöki / közlekedésmérnöki végzettség
  • Legalább 5 éves tervezési tapasztalat
  • Rendszerszintű gondolkodásmód

Egyéb elvárások:

  • Problémamegoldó képesség

Önálló munkavégzés és csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a kovacsa@utiber.hu, vagy merczg@utiber.hu email címre küldött szakmai önéletrajzzal lehet.

Betekintő galériánkba

2018. január 18., Margit, Piroska
Megyeri híd
Magyar Betonburkolat Egyesület