Álláslehetőségek

Villamos tervező mérnök

Vasúti közlekedéstervezési projektekben erősáramú mérnöki feladatok elvégzéséhez várjuk tapasztalattal rendelkező vagy pályakezdő villamosmérnökök jelentkezését.

Ellátandó feladatok:

  • Vasúti térvilágítás tervezés
  • Kisfeszültségű energiaellátás tervezés
  • Villamos váltófűtés tervezés
  • Felsővezetéki szakaszoló vezérlés tervezés
  • Vasúti erősáramú irányítástechnikai rendszer tervezés
  • Tervtárgyalások, tervegyeztetések lebonyolítása

A beruházás-piaci és üzlet előkészítési munkával kapcsolatos mérnöki tevékenységek

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:

  • Egyetemi (MSC) / főiskolai (BSC) végzettség

  • Villamosenergia-rendszerek, irányítástechnikai rendszerek ismerete
  • AutoCAD program készség szintű használata

Egyéb elvárások:

  • Kreatív, kritikus gondolkodás, innovatív hozzáállás
  • Írásbeli, szóbeli kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkára való képesség
  • Autodidakta tanulási képesség

Előnyt jelent:

  • Egyetemi (MSC) végzettség
  • Kamarai engedélyek (V, EN)
  • Vasúti rendszerek, szabványok ismerete
  • Kisfeszültségű létesítési, biztonsági szabványok ismerete
  • Világítástechnikai tervező programok készség szintű használata

Amit kínálunk:

  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a kovacsa@utiber.hu, vagy merczg@utiber.hu email címre küldött szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.

Betekintő galériánkba

2018. január 18., Margit, Piroska
Megyeri híd
Magyar Betonburkolat Egyesület